• Phone : 09188662700
  • Email : info@sadrabamnovin.com
WPML

شرکت ایزوگام صدرابام نوین

این شرکت به هدف تامین بخشی از نیاز های جامعه و همچنین کسب درآمد از بهترین راه که همانا تولید باشد در سال 1389 به صورت سهامی خاص تاسیس گردید و تاکنون توانسته است گام های بلندی در راه توسعه ی محصولات ، بهینه سازی ، تولید و ارتقاء کیفیت محصولات دارد. از جمله اهداف سازمانی این شرکت تولید انواع عایق های رطوبتی مطابق با استاندارد ملی ایران و نیاز مصرف کننده و همچنین موفقیت در بازار های داخلی و خارجی و پیشتاز در صادرات این محصول است.

باید اشاره داشت که شرکت ایزوگام صدرابام نوین دلیجان(ساسان بام سابق) با استفاده از افراد متخصص و کارآمد نسبت به توسعه قسمت های مختلف در هر زمان پیش بینی های لازم را نموده است. عاملین مجاز فروش و خدمات پس از فروش صدرابام نوین دلیجان با تجهیزات کامل ، کادرفنی مجرب ، آشنایی کامل به تکنولوژی جدید آمادگی دارند در کلیه زمینه های فنی کمک های لازم را به شما ارائه نمایند.

 

پیدایش صنعت ایزوگام

ساخت و ساز مسکن همواره طولانی ترین وپیچیده ترین طرح تحقیقاتی بشربوده است. انسان برای تدارک مکانی امن وآرام برای زندگی همیشه ازشیوه ها وموادگوناگونی بهره گرفته است تا برعوامل جوی قائق آید.

درایران باتوجه به اقلیم های اب وهوایی ووفور منابع نفتی ازچنددهه قبل قیرگونی سیستم متداول عایقکاری رطوبتی بوده است. پیشرفت فناوری روز دنیا باعث شد عایق رطوبتی پیش ساخته برپایه قیربه دلیل صرفه اقتصادی بالاتروعمرمفید بیشترجایگزین مناسب وارزان قیمت روشهای متداول قبل شود.ایزوگام به دلیلی عدم پوسیدگی ،وزن بسیارسبک، ترمیم آسان و مقاومت دربرابر عواملی چون آب،رطوبت،گرما،سرماواشعه ماوراء بنفش خورشید بسیارکاربردی وموثراست.

عایق رطوبتی با پلیمیر پلاستیکی (BPP)

این محصول یک عایق رطوبتی پیش ساخته است برپایه قیراصلاح شده باپلیمرپلاستیکی است که بایک لایه فایبرگلاس تیشو(نمدالیاف شیشه) ویک لایه پلی استرنبافته مسلح شده است.

عایق رطوبتی برپایه قیراکسیده(BOF)

این محصول یک عایق رطوبتی پیش ساخته است برپایه قیراکسیده است که با یک لایه فایبرگلاس تیشو(نمدالیاف شیشه) ویک لایه پلی استرنبافته مسلح شده است.

اگر نیاز به مشاوره دارید با ما در تماس باشید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم